Подробнее на сайте: Go to top of pagehttps://oncomputer.ru
https://catchcomputer.ru
https://ddauto.ru https://proavtoremont.ru https://robustauto.ruhttps://dircomputer.ru https://avtoforward.ruhttps://computertab.ruhttps://clearcomputer.ruhttps://controlcomputer.ru https://runcomputer.ruhttps://autotodrive.ruhttps://freshcomputer.ruhttps://repairurauto.ruhttps://init-pc.ruGo to top of page

PROGRAM PODPORY MARKETING – VÝZVA II

Projekt  "Akvizice a posílení vlivu společnosti LUBRICANT s.r.o. na rumunském a polském trhu" je spolufinancován Evropskou Unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj, Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost.

 

OPPIK logo

 

Předmětem projektu je účast společnosti LUBRICANT s.r.o. na veletrzích v Rumunsku a Polsku. Účastí na odborných a specializovaných veletrzích vejde jméno a produktové portfolio společnosti ve známost a bude posílena pozice na trhu, zároveň bude zmapována konkurence a její produktová nabídka. Tím dojde k  získání nových odbytových trhů pro společnost LUBRICANT s.r.o. a zvýšení informovanosti o ekologicky šetrných mazivech a ekologii produkce a zlepšení environmentální politiky.

Cílem projektu je poukázání na nového obchodního partnera s komplexní nabídkou portfolia produktů pro subdodavatele a výrobce automobilového průmyslu na rumunském trhu, a komplexní nabídku zboží a doprovodných služeb (technické zkoušky, odborné poradenství, zkoušky, certifikáty a uvolnění pro další druhy průmyslu - např. potravinářství apod.) na polském trhu, navýšení exportních kapacit, nalezení mezery na trhu, nového potenciálu odbytu, získání nových zákazníků kvalitnějšími a efektivnějšími produkty, snížení nákladovosti pro zákazníka.

Dalšími cíli projektu jsou zvýšení informovanosti cílového trhu o nabídce alternativních produktů, osvěta v portfoliu ekologických maziv na vodní bázi, bez VOC, plnění požadavků programu Automotive 2016, schopnost nabídnout komplexní portfolio produktů včetně odborného poradenství, asistence při testování a zavádění produktu, testování a vývoj nových produktů. Dále zvýšení zaměstnanosti v dané oblasti, jelikož při navýšení objemů odbytu bude společnost vytvářet nové pracovní pozice pro obchodní zástupce a aplikační techniky.

 

VELETRH METALSHOW BUCHAREST
V termínu 17.-20.5. se společnost LUBRICANT s.r.o. zúčastnila prvního ze série veletrhů v rumunské Bukurešti.

 

IMG 20170518 WA0017IMG 20170517 WA0009

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nejnovější články

Thumbnail   18.5.2017 hostila společnost LUBRICANT s.r.o. Regionální klubové setkání OCP (Ocenění Českých Podnikatelek). U témat Inovace - Startupy – E-Commerce se setkali podnikatelé...

Aktuality

Zajímavé odkazy

Slovník tribologických pojmů

Často nesprávně používané názvy

Go to top