quick studioHOCKEY-FOOTBALL MEMORIES PARTY 2016

Letos již 19. ročník setkání s medailovými fotbalisty a hokejisty poválečných generací „HOCKEY-FOOTBALL MEMORIES PARTY". Pořadatelem sportovně-společenské akce je agentura QUICK STUDIO Praha, zastoupená Mgr. Miroslavou Rychterovou a ve spolupráci se společností LUBRICANT s.r.o., Fotbalovou asociací ČR a Českým svazem ledního hokeje. Generálním sponzorem je Sport technik Bohemia, Milan Vopička. Hlavním sponzorem firma ADVANTAGE CARS, Milan Vopička Jr. a LUBRICANT, Zdeňka Heyn Edlová.

Akce se koná v sobotu 18. 6. 2016 od 13.00 hod. v Hotelovém areálu Milan Vopička na Hluboké nad Vltavou.

Lubricant logo pruhledny

Po slavnostním zahájení ve 14.00 hod. proběhne neformální setkání fotbalových a hokejových internacionálů s přítomnými zástupci médií a VIP hosty. Současně proběhne registrace přítomných fotbalistů, hokejistů a VIP hostů do jednotlivých sportovních disciplín, dopiněná bohatým občerstvením.

Akce bude vysílána na ČT4 sport, ČT 2 a sportovním zpravodajství ČT1. Vyvrcholením sportovně-společenského setkání bude slavnostní večer na zámku v Alšově galerii, ve slavném sídle rodu Schwarzenbergů od 19,00 hodin s vyhlášením vítězů a předáním cen. Slavnostní raut a bohatý kulturní program bude zakončen nádherným ohňostrojem.

Této prestižní, sportovně-společenské akce se každoročně účastní řada významných fotbalových internacionálů, kteří úspěšně reprezentovali Československo a Českou republiku na MS v Chile 1962, ME 1976 v Bělehradě, OH v Moskvě 1980, ME v Itálii 1980, MS v Itálii 1990, ME v Anglii 1996 a ME v Portugalsku 2004.

 

Významným sponzorem akce je společnost Kooperativa pojišťovna, a.s.

Kooperativa RGB