Společnost LUBRICANT s.r.o. se 26. 1. 2017 zúčastnila Veletrhu práce a vzdělávání.

Personalistka společnosti, paní Šárka Ježková, společně s projektovou manažerkou, paní Andreou Hermovou, prezentovaly a konzultovaly se zájemci aktuálně nabízené pracovní pozice.
Po vyhodnocení dotazníků byli zájemci pozváni na pracovní pohovory s vedením společnosti.

 

veletrh prilezitosti small

 

 

 

 

 

Přijďte nás navštívit na Veletrh práce a vzdělávání dne 26.1.2017 mezi 10-18 hod. Můžete si popovídat s personalistkou a zjistit, co je u nás aktuální.

Pro další informace odkazy níže

https://www.facebook.com/Lubricant-sro-603806329810665/
https://www.facebook.com/veletrhprace

NABÍDKA ZAMĚSTNÁNÍ

do oddělení obchodu a aplikací aktuálně hledáme OBCHODNÍ ZÁSTUPCE a APLIKAČNÍ TECHNIKY, schopné studenty či absolventy technických a strojařských oborů se strojařským viděním a schopností konektivity.

quick studioHOCKEY-FOOTBALL MEMORIES PARTY 2016

Letos již 19. ročník setkání s medailovými fotbalisty a hokejisty poválečných generací „HOCKEY-FOOTBALL MEMORIES PARTY". Pořadatelem sportovně-společenské akce je agentura QUICK STUDIO Praha, zastoupená Mgr. Miroslavou Rychterovou a ve spolupráci se společností LUBRICANT s.r.o., Fotbalovou asociací ČR a Českým svazem ledního hokeje. Generálním sponzorem je Sport technik Bohemia, Milan Vopička. Hlavním sponzorem firma ADVANTAGE CARS, Milan Vopička Jr. a LUBRICANT, Zdeňka Heyn Edlová.

Akce se koná v sobotu 18. 6. 2016 od 13.00 hod. v Hotelovém areálu Milan Vopička na Hluboké nad Vltavou.

Lubricant logo pruhledny

Po slavnostním zahájení ve 14.00 hod. proběhne neformální setkání fotbalových a hokejových internacionálů s přítomnými zástupci médií a VIP hosty. Současně proběhne registrace přítomných fotbalistů, hokejistů a VIP hostů do jednotlivých sportovních disciplín, dopiněná bohatým občerstvením.

Akce bude vysílána na ČT4 sport, ČT 2 a sportovním zpravodajství ČT1. Vyvrcholením sportovně-společenského setkání bude slavnostní večer na zámku v Alšově galerii, ve slavném sídle rodu Schwarzenbergů od 19,00 hodin s vyhlášením vítězů a předáním cen. Slavnostní raut a bohatý kulturní program bude zakončen nádherným ohňostrojem.

Této prestižní, sportovně-společenské akce se každoročně účastní řada významných fotbalových internacionálů, kteří úspěšně reprezentovali Československo a Českou republiku na MS v Chile 1962, ME 1976 v Bělehradě, OH v Moskvě 1980, ME v Itálii 1980, MS v Itálii 1990, ME v Anglii 1996 a ME v Portugalsku 2004.

 

Významným sponzorem akce je společnost Kooperativa pojišťovna, a.s.

Kooperativa RGB

 

STĚHOVÁNÍ SPOLEČNOSTI LUBRICANT, s.r.o a LETNÍ UZAVÍRKA 24.-31.8.2015
Vážení zákazníci,
chtěli bychom Vás tímto informovat, že společnost LUBRICANT s.r.o. bude měnit své sídlo. V souvislosti s tím bude omezen provoz společnosti v termínu 18.-21.8. a následně dojde k úplné uzavírce ve dnech 24.-31.8.2015. Plný provoz všech oddělení společnosti bude zahájen k 1. 9. 2015.

Nejnovější články

Thumbnail Naše společnost vždy nakládala s osobními údaji (OÚ) našich zákazníků s úctou a s pečlivostí. Do 25. května 2018 jsme se řídili zákonem 101/2000 Sb. o ochraně OÚ. V souvislosti s...

Aktuality

Zajímavé odkazy

Slovník tribologických pojmů

Často nesprávně používané názvy

Go to top