Společnost LUBRICANT s.r.o. se od ledna 2017 může pochlubit oceněním Mamma/Parent Friendly – Společnost přátelská k rodině.
Firma uvedené ocenění získala především díky tomu, že umožňuje zaměstnancům flexibilní formy práce a práci z domova, umožňuje vzdělávání i rodičům na MD/RD, pořádá programy pro děti zaměstnanců s rodiči a pro bývalé zaměstnance. Dále mimo jiné podporuje též sportovní a kulturní činnost, včetně finanční podpory sportovních a kulturních akcí, a to především, pokud se těchto akcí aktivně zúčastňují zaměstnanci firmy.
Cenu převzal na Veletrhu práce a vzdělávání Ing. Kořínek, finanční a ekonomický ředitel společnosti LUBRICANT s.r.o.

 

mamma parent friendly small

 

 

Společnost LUBRICANT s.r.o. se 26. 1. 2017 zúčastnila Veletrhu práce a vzdělávání.

Personalistka společnosti, paní Šárka Ježková, společně s projektovou manažerkou, paní Andreou Hermovou, prezentovaly a konzultovaly se zájemci aktuálně nabízené pracovní pozice.
Po vyhodnocení dotazníků byli zájemci pozváni na pracovní pohovory s vedením společnosti.

 

veletrh prilezitosti2 small

 

veletrh prilezitosti small

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přijďte nás navštívit na Veletrh práce a vzdělávání dne 26.1.2017 mezi 10-18 hod. Můžete si popovídat s personalistkou a zjistit, co je u nás aktuální.

Pro další informace odkazy níže

https://www.facebook.com/Lubricant-sro-603806329810665/
https://www.facebook.com/veletrhprace

NABÍDKA ZAMĚSTNÁNÍ

do oddělení obchodu a aplikací aktuálně hledáme OBCHODNÍ ZÁSTUPCE a APLIKAČNÍ TECHNIKY, schopné studenty či absolventy technických a strojařských oborů se strojařským viděním a schopností konektivity.

quick studioHOCKEY-FOOTBALL MEMORIES PARTY 2016

Letos již 19. ročník setkání s medailovými fotbalisty a hokejisty poválečných generací „HOCKEY-FOOTBALL MEMORIES PARTY". Pořadatelem sportovně-společenské akce je agentura QUICK STUDIO Praha, zastoupená Mgr. Miroslavou Rychterovou a ve spolupráci se společností LUBRICANT s.r.o., Fotbalovou asociací ČR a Českým svazem ledního hokeje. Generálním sponzorem je Sport technik Bohemia, Milan Vopička. Hlavním sponzorem firma ADVANTAGE CARS, Milan Vopička Jr. a LUBRICANT, Zdeňka Heyn Edlová.

Akce se koná v sobotu 18. 6. 2016 od 13.00 hod. v Hotelovém areálu Milan Vopička na Hluboké nad Vltavou.

Lubricant logo pruhledny

Po slavnostním zahájení ve 14.00 hod. proběhne neformální setkání fotbalových a hokejových internacionálů s přítomnými zástupci médií a VIP hosty. Současně proběhne registrace přítomných fotbalistů, hokejistů a VIP hostů do jednotlivých sportovních disciplín, dopiněná bohatým občerstvením.

Akce bude vysílána na ČT4 sport, ČT 2 a sportovním zpravodajství ČT1. Vyvrcholením sportovně-společenského setkání bude slavnostní večer na zámku v Alšově galerii, ve slavném sídle rodu Schwarzenbergů od 19,00 hodin s vyhlášením vítězů a předáním cen. Slavnostní raut a bohatý kulturní program bude zakončen nádherným ohňostrojem.

Této prestižní, sportovně-společenské akce se každoročně účastní řada významných fotbalových internacionálů, kteří úspěšně reprezentovali Československo a Českou republiku na MS v Chile 1962, ME 1976 v Bělehradě, OH v Moskvě 1980, ME v Itálii 1980, MS v Itálii 1990, ME v Anglii 1996 a ME v Portugalsku 2004.

 

Významným sponzorem akce je společnost Kooperativa pojišťovna, a.s.

Kooperativa RGB

 

Nejnovější články

Thumbnail Společnost LUBRICANT s.r.o. se od ledna 2017 může pochlubit oceněním Mamma/Parent Friendly – Společnost přátelská k rodině.Firma uvedené ocenění získala především díky tomu, že...

Aktuality

Zajímavé odkazy

Slovník tribologických pojmů

Často nesprávně používané názvy

Go to top